Partnerzy

Nasi partnerzy w jakości

W #Bogdański opieramy współpracę o wzajemny priorytet  - jakość oferowanych produktów. Dzięki partnerstwu  z najlepszymi dostawcami oraz producentami możemy zapewnić naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania  do ich domów i budynków. 

O współpracy
z Bogdański mówią:
Przeczytaj kilka słów od naszych partnerów i odbiorców.

Współpraca Aluplast z Bogdański trwa już od 18 lat. Obopólne zaangażowanie oraz doświadczenie procentują - cieszymy się, że nasze produkty są częścią rozwiązań firmy i wspólnie możemy dostarczać wyjątkową jakość.
Artur Kasperski

aluplast

Dzięki zaangażowaniu we współpracę produkty Bogdański wykonane w naszych systemach Poznio przynoszą użytkownikom wielowymiarowe korzyści. Bogdański to godny zaufania partner - dziękuję za wspólne działania.
Jacek Meller

Ponzio

Nazwa Winkhaus kojarzy się z niezawodnością i dążeniem do zapewnienia najwyższych walorów użytkowych produktów. Te wartości podziela firma Bogdański. Wynikiem naszej współpracy jest m.in. gwarancja bezpieczeństwa dla klientów. Dziękujemy za zaufanie.
Janusz Rodzki

Winkhaus

Znajomość rynku poparta doświadczeniem, zorientowanie na klienta i na jakość to dla nas kluczowe kwestie w wyborze partnerów. Cenię współpracę z Bogdański za wzajemne zaufanie i poszukiwanie najwyższej jakości.
Wojciech Bielewicz

Doorsy

W PORTA mamy kilka ważnych punktów wspólnych z Bogdański: m.in. ponad 30-letnie doświadczenie i potrzebę zagwarantowania klientom najwyższej jakości. Bogdański to solidny, stabilny i warty zaufania partner.
Michał Misiak

PORTA

Polecam współpracę z Bogdański. Długoletnia obecność na rynku i doświadczeni doradcy to dla nas klucz do owocnego partnerstwa i jakości dla klienta.
Janusz Łukasik

Wiśniowski

Stale poszukujemy nowych rozwiązań i innowacji, bo pomimo ponad 30-letniego doświadczenia i ugruntowanej pozycji na rynku wciąż dążymy do udoskonalenia naszej oferty.

Jesteśmy znani z wysokiej jakości - dzięki naszej staranności 
i dbałości o detale, dostarczamy produkty, które są trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Twoja firma ma z nami wiele wspólnego?
 

Zostańmy partnerami

Skorzystaj z programu razem z nami.

Pomożemy z Ci z formalnościami.

Nasza oferta

Szeroka oferta
bezpośrednio od producenta

Zobacz więcej