Artykuły

Wyjątkowe okazje PORTA. Drzwi wewnętrzne w promocyjnych cenach

Trzy wyjątkowe promocje PORTA przedłużone do końca 2024 roku! Co drugie skrzydło drzwiowe tańsze o 50%, niższa cena drzwi ukrytych PORTA HIDE z klamką za 1 grosz, a także Pakiet Bezpieczeństwa na 3 lata. Zobacz szczegóły!

Co drugie skrzydło drzwiowe połowę taniej

Cena co drugiego skrzydła drzwiowego zostanie obniżona aż o 50% - promocja dotyczy zakupu kompletu: skrzydło + ościeżnica + klamka. Wybierz z kolekcji PORTA VERTE HOME CZARNT model N.3 lub PORTA VERTE HOME grupa N.

Drzwi ukryte PORTA HIDE - czyli jakie?

W tych drzwiach widoczne jest tylko skrzydło drzwi, ościeżnica i zawiasy są całkowicie schowane w ścianie, dzięki czemu tworzą z nią jednolitą powierzchnię. Jeśli pokryjesz oba elementy tym samym kolorem farby, tapetą, a nawet panelami ściennymi czy mikrocementem, sprawisz, że wejście będzie niemal niewidoczne - dostrzegalna będzie tylko klamka i bardzo cienka szczelina okalająca skrzydło. 

Drzwi ukryte w ścianie to wyjątkowe rozwiązanie - pozwala poprawić zarówno estetykę pomieszczenia, jak i jego funkcjonalność. Będą świetnym wyborem, jeśli chcesz oszczędzić miejsce czy zachować harmonię wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. 

Pakiet Bezpieczeństwa na 3 lata w prezencie

Ale to nie wszystko. Kupując produkty PORTA otrzymasz Pakiet Bezpieczeństwa na 3 lata. Co zawiera? Bezpłatną regulację, konserwację i naprawę uszkodzeń na całe Twoje zamówienie przez okres 3 lat. Ochrona dotyczy całego zamówienia: ościeżnicy, skrzydeł drzwi, jak i klamki czy okuć. To także bezpłatna naprawa uszkodzeń mechanicznych elementów kompletu możliwych do usunięcia w domu i bezpłatna regulacja czy konserwacja drzwi przy każdej wizycie serwisowej. Masz również gwarancję wizyty Serwisu Fabrycznego PORTA, który naprawi lub wymieni uszkodzone drzwi.

Jak dostać Pakiet Bezpieczeństwa?

Pakiet Bezpieczeństwa na 3 lata do 31 grudnia 2024 r. możesz otrzymać w trzech krokach:

  • kup komplet produktów PORTA (drzwi, ościeżnica, klamka)
  • zamontuj drzwi korzystając z naszych usług
  • zarejestruj się na stronie PORTA w terminie 30 dni od daty montażu.

O szczegółach dowiesz się w naszych salonach sprzedaży, mailowo: firma@bogdanski.com.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Pamiętaj, że wszystkie promocje się łączą! 

Skorzystaj z programu razem z nami.

Pomożemy z Ci z formalnościami.

Nasza oferta

Szeroka oferta
bezpośrednio od producenta

Zobacz więcej