Artykuły

Przedłużamy promocję: powłoki premium od Aluplast w cenie standardowych

Jeszcze do końca marca 2024 roku okna PVC ze strukturami dekoracyjnymi premium woodec i aludec od Aluplast dostaniesz bez dopłaty, w cenie standardowych. Czym się charakteryzują? Sprawdź!

Aludec to mocniejsza, trwalsza i bardziej odporna powłoka – wyróżnia się wyjątkową, drobnoziarnistą i matową powierzchnią o strukturze malowanego proszkowo aluminium. Czym jeszcze?

  • innowacyjna struktura PVDF – łatwa do czyszczenia, odporna i o zwiększonej wytrzymałości
  • lepsze odbicie – dzięki technologii „cool colors” i nowatorskim, opatentowanym pigmentom obniżamy absorpcję promieni słonecznych, które w największym stopniu odpowiadają za nagrzewanie się materiału
  • efektywność i ograniczone wykorzystanie zasobów.


Woodec oferuje natomiast wiernie zachowany wygląd prawdziwego drewna – m.in. dzięki głębokim tłoczeniom oraz matowej wierzchniej warstwie. Dodatkowo:

  • jest trudna do odróżnienia od naturalnego materiału, jest również łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości
  • charakteryzuje ją minimalizm i nowoczesny design
  • podobnie jak aludec, ma lepsze odbicie i mniejszą absorpcję ciepła.

Promocja trwa do 31 marca 2024 roku. Jeśli myśleliście o kolorowych strukturach dekoracyjnych, wyjątkowym wyglądzie czy innowacyjnej technologii użytej w Waszych oknach - to doskonała okazja! 

O wszystkich szczegółach oferty dowiesz się w naszych salonach sprzedaży w Nowym Sączu, Tarnowie, Limanowej, Bobowej, Gorlicach i Krynicy-Zdroju. Zapraszamy także do kontaktu online: firma@bogdanski.com.pl lub przez formularz kontaktowy.
 

Skorzystaj z programu razem z nami.

Pomożemy z Ci z formalnościami.

Nasza oferta

Szeroka oferta
bezpośrednio od producenta

Zobacz więcej