Drzwi zewnętrzne

Drzwi aluminiowe

Do wykonywania konstrukcji drzwiowych używany jest trzykomorowy, izolowany termicznie system posiadający konstrukcję profili współpłaszczyznowych (luz wrębowy wynosi 18mm). Można zastosować również listwy przyszybowe do rowka w standardzie Euro.

Możliwe jest zastosowanie profilowanych przekładek termicznych o szerokości 34 mm.
Specjalnie zaprojektowane i kompatybilne profile umożliwiają łatwe połączenie drzwi z witryną. Głębokość konstrukcyjna kształtowników dla ościeżnic i skrzydeł to 78 mm.
W systemie można stosować szeroką gamę okuć i zamków drzwiowych. System pozwala też na wykonywanie połączeń narożnych zarówno zagniatanych, jak i skręcanych. Ma także szereg różnych rozwiązań progowych (w tym próg PVC), które skutecznie doszczelniają próg, odprowadzając wodę na zewnątrz. Charakteryzuje się wysoką izolacyjnością termiczną.

System umożliwia wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach, a także oferuje profilowane przekładki termiczne oraz skrzydła drzwi zlicowane z ościeżnicą. Został zaprojektowany tak, by łatwo było go połączyć z witryną. Ponadto, daje wiele sposobów połączeń narożnych oraz szeroką gamę pochwytów. Umożliwia zastosowanie nowoczesnych systemów kontroli dostępu.

Wypełniania drzwiowe Veyna

Firma Veyna specjalizuje się w produkcji ozdobnych wypełnień drzwiowych przeznaczonych zarówno do drzwi PVC i aluminiowych., jak i PVC. Estetyka oferowanych paneli jest podkreślana dzięki wykorzystaniu różnorodnych materiałów składowych i ozdobnych, takich jak szkło, aluminium, stal nierdzewna, PVC, HPL i ABS.

Pliki do pobrania

Wzornik kolorów Ponzio Rozmiar: 11.41 Mb    Typ: pdf
Porozmawiajmy o produkcie
Kolorystyka

PNB-417

PNB-417

popielaty ciemny

PNB-415

PNB-415

czarny

BNP-413

BNP-413

biały czysty

PNB-499

PNB-499

czarny

PNB-499

PNB-499

szary metalik

PNB-400

PNB-400

biały metalik

PNB-W01

PNB-W01

orzech

PNB-W02

PNB-W02

ciemny brąz

Skorzystaj z programu razem z nami.

Pomożemy z Ci z formalnościami.

Nasza oferta

Szeroka oferta
bezpośrednio od producenta

Zobacz więcej