Drzwi PVC

Drzwi zewnętrzne PVC, dzięki wielokomorowej budowie, głębokości zabudowy, która wynosi 85 mm oraz możliwości stosowania pakietów szybowych czy wypełnień o szerokości do 50 mm, mają bardzo dobrą izolacyjność termiczną.

Drzwi wejściowe aluplast Ideal 7000 z wypełnieniem nakładkowym zakrywającym profil skrzydła to nowe systemowe rozwiązanie dla ekskluzywnych drzwi wejściowych o eleganckim i prostym designie. Nowy profil drzwiowy, przeznaczony do drzwi zewnętrznych z wypełnieniami nakładkowymi zakrywającymi płaszczyznę skrzydła, pozwala na stosowanie wszystkich popularnych wypełnień bez wymiany uszczelek. To możliwe dzięki zmniejszeniu głębokości zabudowy skrzydła o 4 mm do 81 mm, przy zachowaniu systemowej głębokości zabudowy profili wynoszącej 85 mm.

W ramach tego rozwiązania, dostępny jest niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm, który spełnia wymogi dla budownictwa bez barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wejście i wyjście. Specjalnie ukształtowane stopy progu pozwalają na połączenie z systemowymi profilami dodatkowymi, takimi jak poszerzenia. Szeroki okapnik aluminiowy skutecznie odprowadza wodę na zewnątrz.

Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

Wypełnienia drzwiowe Veyna
Veyna specjalizuje się w produkcji ozdobnych wypełnień drzwiowych przeznaczonych do drzwi PVC i aluminiowych. Estetyka oferowanych paneli jest podkreślana dzięki wykorzystaniu różnorodnych materiałów składowych i ozdobnych, takich jak szkło, aluminium, stal nierdzewna, PVC, HPL i ABS.

Pliki do pobrania

Porozmawiajmy o produkcie
Kolorystyka

AP03

AP03

aludec antracite grey

AP19

AP19

turner oak malt

AP95

AP95

dąb khaki

AP23

AP23

złoty dąb

AP27

AP27

orzech nussbaum

AP40

AP40

szary antracytowy

Wiernie zachowany wygląd prawdziwego drewna i wyjątkowy charakter 
w połączeniu ze wszystkimi zaletami okna z tworzywa sztucznego 
- oto, co oferuje nowa powierzchnia woodec.

AP19

AP19

turner oak malt

AP20

AP20

sheffield oak alpine

AP21

AP21

sheffield oak concrete

AP22

AP22

turner oak toffee

AP35

AP35

turner oak walnut

AP39

AP39

turner oak amber

Wyróżniające się wysokojakościowe dekoracyjne struktury charakteryzują się unikalną matowo-piaskową powierzchnią, przypominającą wygląd aluminium malowanego proszkowo.

AP37

AP37

window grey

AP36

AP36

traffic white

AP12

AP12

umbra grey

AP07

AP07

alux DB

AP04

AP04

jet black

AP03

AP03

anthracite grey

AP14

AP14

quartz grey

Skorzystaj z programu razem z nami.

Pomożemy z Ci z formalnościami.

Nasza oferta

Szeroka oferta
bezpośrednio od producenta

Zobacz więcej