Drzwi PORTA

PORTA specjalizuje się w projektowaniu drzwi, które odpowiadają najwyższym standardom jakości oraz aktualnym trendom we wzornictwie. Dzięki ciągłemu śledzeniu postępu technologicznego i zmian w designie, PORTA oferuje nowoczesne i stylowe drzwi. Jednocześnie firma stawia na bezpieczeństwo, co jest niezwykle ważne w przypadku tego produktu. Drzwi wewnętrzne PORTA są projektowane z myślą o najwyższych standardach oraz oczekiwaniach klientów.

Pliki do pobrania

1. Katalog PORTA 2024 - 2 Rozmiar: 60.85 Mb    Typ: pdf
2. Katalog PORTA 2023 Rozmiar: 8.99 Mb    Typ: pdf
3. Katalog klamek METAL-BUD Rozmiar: 24.73 Mb    Typ: pdf
4. Katalog generalny klamek TUPAI Rozmiar: 10.44 Mb    Typ: pdf
5. Katalog klamek TUPAI 2022 Rozmiar: 6.75 Mb    Typ: pdf
Porozmawiajmy o produkcie
Klamki

Klamki drzwiowe Metal-Bud

Klamki drzwiowe Metal-Bud

Firma Metal-Bud jest producentem i dystrybutorem produktów metalowych, obecnym na polskim i europejskim rynku od 1965 roku. Firma stawia na jakość i atrakcyjną cenę swoich produktów, co zaowocowało dobrą opinią na rynku. Obecnie, Metal-Bud skupia się na rynku klamek i akcesoriów do drzwi, a jego produkty są uznawane za godne zaufania przez tysiące sklepów, hurtowni i producentów stolarki otworowej.

Klamki drzwiowe TUPAI

Klamki drzwiowe TUPAI

Firma TUPAI działa na rynku obróbki metali od 1976 roku i kładzie nacisk na rzetelność i poszanowanie norm prawnych i środowiskowych. Ich misją jest stać się globalnym liderem w branży, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i łącząc wiedzę i profesjonalizm. Firma oferuje produkty katalogowe oraz produkty OEM, a swoją obecność rozszerza na wiele krajów na całym świecie. TUPAI produkuje z trzech surowców: mosiądzu, znalu i stali nierdzewnej. TUPAI jest doceniana przez architektów, projektantów, dystrybutorów, instalatorów i konsumentów, a także posiada szeroki wybór kolorów i wykończeń.

Skorzystaj z programu razem z nami.

Pomożemy z Ci z formalnościami.

Nasza oferta

Szeroka oferta
bezpośrednio od producenta

Zobacz więcej