facebook google + instagram
 
EN   |   DE   |   IT
 

Po godzinach

Sandecja awansowała do EXTRAKLASY!

W środę Sandecja awansowała do Ekstraklasy, a jednocześnie polska piłka klubowa pozyskała do najwyższej ligi niemałe i bogate miasto - Nowy Sącz, które już zabrało się za poprawę infrastruktury piłkarskiej i przebudowę stadionu.

Czytaj więcej na sport.interia.pl

sandecja_bogdanski

Sandecja - jesteśmy z wami od ponad 20 lat

Piłkarze Sandecji podczas treningu

Stowarzyszenie Sandecja 1998

Sami staramy się uczestniczyć w procesie wychowawczym młodych ludzi jako zarządzający i instruktorzy. Przykładem może być Stowarzyszenie Sandecja 1998.

Firma Bogdański wspiera młodych adeptów www.sandecja1998.pl mimo ich młodego wieku dorobek mają bardzo wielki. Zwycięstwa odnieśli w turniejach międzynarodowych takich jak KOSICE CUP 2008 na Słowacji , Cracovia Cup 2008,Czak Medicus w Tychach,oraz turnieje w Rzeszowie i w Jaśle oraz na obiektach Hutnika-Kraków. W słynnym turnieju "z podwórka na stadion" w którym udział wzięło kilka tysięcy chłopców z całej Polski w szerokiej kadrze Małopolski znalazło się kilku zawodników z Sandecji 1998 , w finale kadra małopolski zajęła drugie miejcie. W największym turnieju europejskim REMES CUP 2008 na 36 drużyn zajęła 4 miejsce.

mlodziki

2-3 czerwca 2010 roku na inaugurację obchodów stulecia MKS Sandecja odbył się dwumecz pomiędzy juniorami Sandecji a ich rówieśnikami z Anglii z rocznika 1998.

W naszym mieście gościli młodzi piłkarze Birmingham Juniors FC, którzy w latach 2004-2010 zdobywali mistrzostwo juniorskiej ligi Walsall (Walsall Junior Youth Leaque) oraz sześciokrotnie plasowali się na fotelu wicelidera. Trenerem klubu jest Andrew Blakeway (były reprezentant Anglii), który po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpoczął pracę z młodzieżą.

Mateusz Dara - wychowanek Stowarzyszenie Sandecja 1998 zadebiutował w Reprezentacji Polski U-15 w wygranym meczu z reprezentacja Rumunii 2-0. Więcej informacji >>

Marek Mróz - nasz wychowanek zadebiutował  w reprezentacji Polski w wygranym meczu Walia-Polska 1:3.

 

MKS Sandecja

Firma Bogdański sponsoruje I ligową Sandecję która od kilku sezonów daje sobie radę w jednej z najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce.

kadra2013wiosna_1200

 

Więcej informacji na stronie: www.sandecja.com.pl

 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

Jesteśmy także głównym sponsorem klubu Skalnik, z Kamionki Wielkiej, założonego w 1946 roku. Aktualności znajdziecie Państwo na stronie: www.skalnikbogdanski.pl

fotothumb

 

Puchary i wyróżnienia

puchary

Międzynarodowy Turnieju Sokolika w piłce nożnej dzieci w Starym Sączu

Międzynarodowy Turniej Sokolika to jeden najlepszych w Polsce turniejów piłkarskich dla dzieci. Co roku zmagamy się z olbrzymim zainteresowaniem drużyn z kraju i z zagranicy. Dlatego też możemy zobaczyć na starosądeckich boiskach całą plejadę utalentowanych dziesięciolatków.

W blisko 5 -letniej tradycji  Turnieju Sokolika brały udział drużyny z kilkunastu krajów jak: Dynamo Kijów, Karpaty Lwów, Notthingam Forest, Slovan Bratislava, Banik Otrawa, Legia Warszawa, Lech Poznań, Escola Varsovia Barcelona i wiele innych.

Turniej odwiedzali znani piłkarze i reprezentanci Polski w piłce nożnej jak: Mateusz Klich, Andrzej Niedzielan, Damian Gorawski czy Wojciech Grzyb.

Firma Bogdański udziela się na wielu polach szeroko pojętego życia społecznego.

Narzekamy że nie mam autorytetów.... wskazujemy że są ludzie z dorobkiem, świadectwem życia i takich wspieramy, przedstawiamy ich młodym ludziom.

plakat

Spacer 3D

Usiądź wygodnie i odwiedź
naszą firmę on-line!

Poznaj nas bliżej

Odwiedź nasze konto
na YouTube

Po godzinach

Wspieramy lokalny sport
i drużyny piłkarskie

 

Bogdanski
Fabryka Okien i Drzwi

33-300 Nowy Sącz
ul. Kolejowa 16

Firma

O nas
Nagrody
Realizacje
Po godzinach
Spacer 3D
Polityka prywatności
Kontakt

Produkcja

Okna PVC
Drzwi PVC
Drzwi Przesuwne Tarasowe
Stolarka aluminiowa
Bramy Garażowe Bogdański

Sprzedaż

Okna PVC
Drzwi wejściowe PVC
Drzwi Przesuwne Tarasowe
Stolarka aluminiowa
Bramy Garażowe Bogdański
Rolety
Drzwi Zewnętrzne - Wejściowe
Drzwi techniczne
Drzwi wewnętrzne
Okna drewniane
Okna dachowe
Parapety
Montaż
Realizacje

Zapraszamy do kontaktu

telefon:
+48 18 443-69-98

e-mail:
firma@bogdanski.com.pl

nasze oddziały:
lokalizacja