facebook google + instagram
 
EN   |   DE   |   IT
 

Okna PVC


baner smog1200x200

Od kilku lat notujemy w Polsce latem tropikalne temperatury.

Działają one niekorzystnie na pracę okien, szczególnie w ciemniejszych kolorach. Znaleźliśmy sposób aby temu zapobiec. Zastosowaliśmy specjalne pigmenty w powłokach okien PVC Bogdański- SST Solar Shield Techology . Okna Bogdański z użyciem tej technologii posiadają swoistą tarczę p. słoneczną- odbijają nadmiar promieniowania. Dzięki temu okna zachowują niższą temperaturę profili, zachowana jest stabilność wymiarowa mająca wpływ na prawidłową pracę okuć i brak odkształceń. Kolor okien i struktura powłok zewnętrznych nie ulega degradacji.


Okna PVC Bogdański przeszły wieloletni praktyczny poligon na polskiej i słowackiej ścianie Karpat. Temperatury +36 - 34 halne wiatry do 200 km/h .....i nic.
promocja

 • Termoplastyczne potrójne zgrzewane uszczelki z PCE /żywotnością porównywalne z oknem/
 • Okucia obwodowe Winkhaus
 • dwu i trój-komorowe szyby
 • wielokomorowe,wzmocnione profile

.....dały radę !

Dlatego Okna Bogdański rozwiązały problemy z nieszczelnymi oknami wielu Norwegom, Niemcom, Anglikom.

Okna Bogdański dzięki zastosowaniu nowatorskich opatentowanych pigmentów mają obniżona absorpcję cieplną o 20%! co przy ciemnych powłokach zwiększa trwałość koloru i okna. Struktura powłok okiennych jest bardziej elastyczna, lepiej wypełnia każde zagłębienie profilu. Nowe kolory Okien Bogdański opracowane przez najlepszych mistrzów wzornictwa do złudzenia przypominają strukturę drewna. Niesamowite wrażenie robią okna w kolorach struktur aluminium-antracyt,szary metalik idealnie współgrają z ciemnymi dachówkami. Dodatkowo lakier hydrofobowy i gładkie faktury powodują że woda i zanieczyszczenia bardzo łatwo ,niejako samoczynnie usuwane są z powierzchni okien.

Parametry cieplne okien ,sposoby otwierania i doboru okuć są dopasowane do potrzeb każdego klienta.Decydując się na Okna Bogdański pomijacie państwo pośredników,dostajecie wyrób zweryfikowany przez użytkowników.

Rodzaje okien BOGDAŃSKI PVC:

Okna Bogdański- TOP PASYW 7 komorowe z trzema uszczelkami oporowymi o szerokości zestawu 100mm. Profile w kolorze czystej bieli. Okna referencyjne szer. 1230 mm, wys. 1480 mm z pakietem szybowym 52mm:

Uw=0.57 W/m2K

katalog-okna

katalog_bogdanski

Montaż okien PVC

Mówi się powszechnie  że 50 % sukcesu przy doborze, zakupie okien,  to dobry montaż. Firma Bogdanski dysponuje ekipami  montażowymi z wieloletnim doświadczeniem. Nie oszczędzamy na jakości materiałów montażowych, na sprzęcie. Każde nowe rozwiązanie techniczne, nowy produkt jest konsultowany  z montażystami. Dzięki temu nasze okna i drzwi prawidłowo służą użytkownikom przez wiele, wiele lat.

 

 


DSC_1697

Zalety okien BOGDAŃSKI:

 • długi okres użytkowania - dzięki zastosowaniu najwyższej jakości
 • obniżone koszty ogrzewania - dzięki doskonałej izolacji cieplnej
 • bezpieczeństwo użytkowania - dzięki eliminacji ostrych krawędzi i narożników
 • stabilność w użytkowaniu - dzięki optymalnemu dopasowaniu sztywności profilu i wzmocnienia
 • cisza i spokój wewnątrz domu - dzięki wprowadzeniu dźwiękoszczelnej konstrukcji

Okucia WINKHAUS

winkhausStosujemy okucia WINKHAUS dedykowane indywidualnie do potrzeb klienta:

 • WINKHAUS aktiv pilot selekt, duo-port
 • WINKHAUS aktiv pilot selekt comf
 • oraz szereg innowacyjnych rozwiązań WINKHAUS

OKNA BOGDAŃSKI...NIC DO UKRYCIA! /oprócz zawiasów/

Drzwi przesuwne Bogdański

Klamki okienne Hoppe Secustik

Dobre zabezpieczenie okien to warunek, by we własnym domu czuć się pewnie. Odpowiednia klamka odstraszy wielu amatorów cudzego mienia:

Zapraszamy do naszych salonów

Nasi sprzedawcy, chętnie służą pomocą i fachową poradą. Dzięki bardzo dobremu zaopatrzeniu naszych placówek oraz wysokim stanom magazynowym, zamówiony towar odbierzesz od reki.

Listę placówek znajdziesz w zakładce Kontakt. Odwiedź nas on-line: Spacer wirtualny 3D.

Firma Bogdański to ponad 25 letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi. Dzięki własnym, wysoko wykwalifikowanym kadrom, własnej produkcji, własnym obiektom, własnych środkach transportu zyskujecie Państwo
PEWNOŚĆ GWARANCJI.
Macie Państwo wpływ na rozwój Sądecczyzny wybierając Okna Bogdański wyprodukowane na naszym terenie, przez naszych ludzi.

Okna Bogdański - Kolor jak żywy!

nowoscFirma Bogdański od dłuższego czasu, jako nieliczna posiada w swojej ofercie, nowe generacje profili okiennych w kolorach z obniżoną o 20% absorpcją ciepła.

Nie od dziś wiadomo, że profil ciemny jest znacznie bardziej podatny na nagrzewanie. Prowadzi to do ekstremalnych różnic temperatury na powierzchni i wewnątrz profilu. W technologii o nazwie "Cool Colours", dzięki zastosowaniu nowatorskich - opatentowanych pigmentów, uzyskano drastyczne obniżenie absorbcji promieni w okolicy widma podczerwieni, które są w największym stopniu odpowiedzialne za nagrzewanie się materiału naświetlonego promieniami słonecznymi. Wspomnianą technologię w pierwszej kolejności zastosowano przy produkcji nowej grupy powłok o nazwie " Like".

Folie profilowe "Life Like", w kilku zasadniczych aspektach stanowią prawdziwy przełom w dziedzinie powlekania kolorami profili okiennych PVC. Przede wszystkim zmieniono strukturę budowy folii, uzyskując w ten sposób produkt wyjątkowo "elastyczny" w obróbce, umożliwiający dokładne wypełnienie nawet najbardziej ciasnych zagłębień. Jednocześnie całkowicie zlikwidowano tendencję do wtórnego kurczenia się folii (tzw. efektu pamięciowego), eliminując w ten sposób możliwość odklejania się folii na wąskich krawędziach i w ostrych kątach profilu. Lakier hydrofobowy w połączeniu z odpowiednio ukształtowanymi zagłębieniami w strukturze powierzchni powodują, że woda i naturalne zanieczyszczenia dużo łatwiej i niejako samoczynnie usuwane są z powierzchni profilu. Folie "Life Like" oferowane są w nowych dekorach, dobranych przez najlepszych mistrzów wzornictwa. Ich charakterystyczną cechą jest niezwykłe podobieństwo do naturalnego drewna, co w połączeniu ze stale rozszerzaną gamą kolorystyczną daje kreatywnym projektantom naprawdę szerokie pole do popisu.

Matowy lakier oraz delikatna, aksamitna w dotyku niezwykle naturalna struktura powierzchni folii, powodują że profil po oklejeniu jest trudny do odróżnienia od profilu drewnianego. Interesującym rozwiązaniem, które może stanowić ciekawą alternatywę dla profili aluminiowych jest folia w kolorze szczotkowanego aluminium. W ich produkcji zastosowano mikroskopijne drobiny metali, dzięki czemu uzyskano niezwykle realistyczny wygląd aluminium.

Kolory Okien Bogdański- W systemach: PASYW TOP, PASYW CLASIC

Kolory STANDARD

Kolory PREMIUM

Kolory MAT

 

PALETA NOWATORSKICH KOLORÓW
Dotyczy Okien Bogdański w systemach : PRESTIGE, TRENDY, PASYW TRENDY, PASYW TRENDY AD

 

PALETA KOLORÓW TRADYCYJNYCH
Dotyczy Okien Bogdański w systemach : PRESTIGE, TRENDY, PASYW TRENDY, PASYW TRENDY AD

KONFIGURACJA KOLORU OKIEN

Dzięki poniższemu narzędziu możesz zaspokoić swoją wyobraźnię co do wyglądu Twojego domu.
konfigurator-okien-bogdanski

Rodzaje okien BOGDAŃSKI PVC:

Okna Bogdański- TOP PASYW 7 komorowe z trzema uszczelkami oporowymi o szerokości zestawu 100mm. Profile w kolorze czystej bieli. Okna referencyjne szer. 1230 mm, wys. 1480 mm z pakietem szybowym 52mm:
Uw=0.57 W/m2K

  PASYW TOP  
  PASYW TOP  
  PASYW CLASIC  
  PASYW CLASIC  
  PRESTIGE  
  PRESTIGE  
  TRENDY  
  TRENDY  
  PASYW TRENDY  
  PASYW TRENDY  
  Drzwi Przesuwne HUSARIA HST  
  Drzwi Przesuwne HUSARIA HST  

Spacer 3D

Usiądź wygodnie i odwiedź
naszą firmę on-line!

Poznaj nas bliżej

Odwiedź nasze konto
na YouTube

Po godzinach

Wspieramy lokalny sport
i drużyny piłkarskie

 

Bogdanski
Fabryka Okien i Drzwi

33-300 Nowy Sącz
ul. Kolejowa 16

Firma

O nas
Nagrody
Realizacje
Po godzinach
Spacer 3D
Polityka prywatności
Kontakt

Produkcja

Okna PVC
Drzwi PVC
Drzwi Przesuwne Tarasowe
Stolarka aluminiowa
Bramy Garażowe Bogdański

Sprzedaż

Okna PVC
Drzwi wejściowe PVC
Drzwi Przesuwne Tarasowe
Stolarka aluminiowa
Bramy Garażowe Bogdański
Rolety
Drzwi Zewnętrzne - Wejściowe
Drzwi techniczne
Drzwi wewnętrzne
Okna drewniane
Okna dachowe
Parapety
Montaż
Realizacje

Zapraszamy do kontaktu

telefon:
+48 18 443-69-98

e-mail:
firma@bogdanski.com.pl

nasze oddziały:
lokalizacja