facebook google + instagram
 
EN   |   DE   |   IT
 

O nas

Ile znacie Państwo Firm które potrafią podpisać swoje działania własnym nazwiskiem? I to od ponad dwudziestu lat!

Bogdański to firma rodzinna założona przez braci Jana i Czesława Bogdańskich w maju 1991 roku. Dzięki wytrwałej pracy, sumienności i rzetelności, które towarzyszyły nam od początku istnienia firmy, staliśmy się liderem regionalnym branży okienno drzwiowej.

Produkcja

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą okien i drzwi PVC oraz produkcją stolarki aluminiowej. Posiadamy nowoczesną fabrykę, w której wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które w połączeniu z wysoką jakością półproduktów i akcesoriów,  pozwalają nam na produkcję okien i drzwi najwyższej jakości.

Nasza kadra pracownicza składa się tylko z doświadczonych i wykwalifikowanych członków, dzięki czemu proces produkcji przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Sprzedaż

Dzięki temu iż zajmujemy się również sprzedażą detaliczną naszych wyrobów, decydując się na produkty Firmy Bogdański pomijacie Państwo cały łańcuch pośredników i otrzymujecie produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

W naszych salonach możecie Państwo zawsze liczyć na fachową pomoc naszego personelu. Wiemy że to oni odgrywają istotną rolę w tworzeniu naszego wizerunku, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych.

Dystrybucja

Posiadamy wyspecjalizowane samochody transportowe do przewozu stolarki budowlanej oraz rozbudowaną sieć salonów i hurtowni na terenie Małopolski oraz partnerów rozsianych po Europie. Dzięki temu nasze produkty mogą trafić do Państwa szybko i sprawnie.

Montaż i serwis

Oferujemy również montaż i serwis - zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny - wszystkich produktów znajdujących się w naszej ofercie. Wszędzie dostaniecie Państwo gwarancję, w firmie Bogdański otrzymujecie pewność gwarancji, dzięki montażowi i serwisowi prowadzonemu przez własne ekipy - wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są nią objęte.

Jeżeli zależy Państwu na tym aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, warto skorzystać z pomocy naszych monterów i serwisantów.

Dzięki takiemu systemowi organizacji, zakupione u nas wyroby będą służyć przez wiele lat i spełnią Państwa oczekiwania.

Spacer 3D

Usiądź wygodnie i odwiedź
naszą firmę on-line!

Poznaj nas bliżej

Odwiedź nasze konto
na YouTube

Po godzinach

Wspieramy lokalny sport
i drużyny piłkarskie

 

Bogdanski
Fabryka Okien i Drzwi

33-300 Nowy Sącz
ul. Kolejowa 16

Firma

O nas
Nagrody
Realizacje
Po godzinach
Spacer 3D
Polityka prywatności
Kontakt

Produkcja

Okna PVC
Drzwi PVC
Drzwi Przesuwne Tarasowe
Stolarka aluminiowa
Bramy Garażowe Bogdański

Sprzedaż

Okna PVC
Drzwi wejściowe PVC
Drzwi Przesuwne Tarasowe
Stolarka aluminiowa
Bramy Garażowe Bogdański
Rolety
Drzwi Zewnętrzne - Wejściowe
Drzwi techniczne
Drzwi wewnętrzne
Okna drewniane
Okna dachowe
Parapety
Montaż
Realizacje

Zapraszamy do kontaktu

telefon:
+48 18 443-69-98

e-mail:
firma@bogdanski.com.pl

nasze oddziały:
lokalizacja